Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod We-Vibe II: Novinka, která zabodovala
Už ti bylo 18? Jestli ano, tak můžeš dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

We-Vibe II: Novinka, která zabodovala

Vibrátory jsou na trhu různé. Jedním z nejvíce prodávaných modelů je We-Vibe II. Už ho má doma mnoho spokojených žen. Nepatříte ještě mezi ně? Pojďme si tuhle „hračičku“ přiblížit.

O We-Vibe II

We-Vibe je oblíbený vibrátor menší velikosti. Je velký pouze osm centimetrů, takže ho můžete nosit vždy při sobě. Nemusíte se však bát, že by vás tato hračka nedokázala uspokojit.

 

Vibrátor je ohnutý a nabízí mnohé vzrušení. Hodí se pro vaginální použití, ale i pro dráždění klitorisu, G bodu a anusu. Má mnohé výhody, pro které si ho zamilujete. Můžete si ho zakoupit ve fialové, červené a modrozelené barvě.

Co nejvíce oceníte u We-vibe II?

Příznivkyně We-Vibe II na této hračce nejvíce oceňují široké možnosti využití. Uspokojí vás klitoriálně, vaginálně, análně a najde i váš bod G. Můžete si s ním hrát v osamocených chvilkách, ale je vhodný při předehře i během sexu.

Dále na We-Vibe II oceníte kvalitní materiál, akumulátorové baterie, doplňování obou vibrujících motorků, propracované vibrační programy a je také voděodolný. Máte-li rádi vodní hrátky, nepřijdete o ně.

Vibrace: Lepší než u We-Vibe I

Nový We-Vibe II se od starší verze liší propracovanějšími vibracemi. Zatímco předchozí model měl pouze dva stupně vibrací při současném vibrování obou motorků současně, nový model má kromě dvou stupňů také sedm pulzních programů. Motorky vibrují přerušovaně v určitých sekvencích. Můžete si nastavit vibrace nízké intenzity či vibrace vysoké intenzity.

Pulzní programy vám umožní rozhodnout se mezi slabšími a silnějšími impulsy, krátkými impulzy stejné intenzity, vibrace s plynulým přecházením vibrací a mnohé další programy. Určitě najdete takový, která vás vynese do největších výšin.

Další technické parametry We-vibe II

We-Vibe II je z měkkého materiálu, není realistický (nepřipomíná penis), má neutrální vůní, je bez přísavky a jeho hmotnost včetně baterií je 62 gramů.


Diskuse (19 komentářů)

Máří, (27. 09. 2012 06:07) Reagovat
[quote name="eva"]Já se ve vibrátorech tedy moc nevyznám, ale tenhle tvar mi přijde zajímavý, akorát nevím, jestli by mě poskytl uspokojení jako klasický vibrátor. Je to spíš asi taková experimentální hračka než klasický vibrátor.[/quote]Tvarem se nenechte zmást. Přeci nemusí mít vždy tvar penisu. Je to dobrej model, který se určitě vyrovná klasickému tvaru vibrátoru.
Naďa, (12. 10. 2012 09:33) Reagovat
Já také byla na tom, že všechny vibrátory vypadají jako penis. Je ale fakt, že jsem se o tuhle oblast nikdy moc nezajímala.
Sandra, (23. 12. 2012 12:05) Reagovat
Docela známej model, a to se ve vibrátorech nějak extra nevyznám. Jen vím, že o něm už jsem na několika místech četla. Akorát nevím, jestli to nazývat vibrátorem, když vidím ten tvar.:)
Tereza, (22. 01. 2013 12:47) Reagovat
tak jsem se pokochala nabídkou všech vibrátorů popsaných na těchto stránkách a jsou fakt luxusní. Těžko se rozhodnout pro jeden konkrétní...Jsem vybíravá. Určitě by kromě funkcí měl mít i pěkný vzhled. Jsem ráda, že se to u vibroušků nepodceňuje.
Dana, (26. 03. 2013 11:20) Reagovat
[quote name="Sandra"]Docela známej model, a to se ve vibrátorech nějak extra nevyznám. Jen vím, že o něm už jsem na několika místech četla. Akorát nevím, jestli to nazývat vibrátorem, když vidím ten tvar.:)[/quote]Vibrátory mají dnes různé tvary. Některé si myslím, že jsou dokonce i lepší než klasický ve tvaru penisu. Řekla bych, že zrovna to je i případ tohoto vibrátoru.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © eVibrátory.cz
Kontakty