Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Vibrátor perličkový DeLuxe
Už ti bylo 18? Jestli ano, tak můžeš dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Vibrátor perličkový DeLuxe

Pokud hledáte absolutní špičku mezi vibrátory, je tu pro vás vibrátor perličkový DeLuxe. Jde skutečně o luxusní strojek, který splní každou vaši představu. Je určený k vaginálnímu dráždění, ale zároveň dráždí i klitoris a výrazně stimuluje bod G.

 

O vibrátoru DeLuxe

A co na tomto 29 cm dlouhému mackovi nejvíce oceníte? Bude působit i na vaše další vjemy. Krásně vypadá, ale především nádherně volí. Bude se vám zamlouvat i možnost pohybu nahoru a dolů. To klasické vibrátory nemají.

 

Navíc si tohoto pomocníčka můžete nastavit přesně podle vašich potřeb. Má totiž devět programů rotace/vibrace a deset programů vibrace/pulzy. Budu jistě příjemným zážitkem zjišťovat, co vás nejvíce vzrušuje.

Části vibrátoru DeLuxe

Vibrátor DeLuxe můžeme dělit na horní, střední a spodní část a má také výstupek na klitoris.

Horní část je ze středně měkkého gelu, který je na dotek velmi příjemný. Střední část vibrátoru je tvořená dutou harmonikou a perličkami. Zbytek volného prostoru je vyplněn mechanismem přirážení nahoru a dolů. Spodní část je základem rotačního motorku.

Vibrátor má ještě výstupek na klitoris, který je nadprůměrně měkký. Je zde příjemná ohebná špička. Ta vám dopomůže k nejednomu orgasmu.

Další parametry

A co by vás mohlo zajímat ještě z dalších parametrů? Průměr vibrátoru činí 3,5 cm, je ze středně měkkého materiálu, má nabíjení formou tužkových baterií, jeho barva je růžová a hmotnost včetně baterie je 416 gramů.


Diskuse (27 komentářů)

ÁLA, (05. 03. 2012 11:10) Reagovat
Tyjo, ten vypadá propracovaně a luxusně. Já ho chci...Máte s ním někdo zkušenosti?
ÁLA, (16. 04. 2012 08:37) Reagovat
Tak jsem si ho pořídila domů a je to fakt luxusní hračička. Nejenže dobře vypadá, ale i jeho funkce jsou dost dobrý. Jsem spokojený. Měla jsem předtím normálního levnýho gelovýho vibrátora a to se nedá srovnat. Geloušek sice svůj účel splní, ale s tímhle kouskem je to mnohem lepší.
MARTINA, (23. 04. 2012 08:43) Reagovat
Ale asi takhle hračička bude hodně drahá. Ráda bych si pořídila něco výkonějšího, ale zase ne moc drahého.
JANA, (17. 05. 2012 19:28) Reagovat
Je dražší, ale právě kvůli pozitivním referencím, které jsem na různým místech četla, o něm také silně uvažuju.
DENISA, (01. 06. 2012 09:49) Reagovat
Zajímalo mě,jestli i ten klitoris dráždí efektivně. Pokud jo, tak by to byla pecka. Líbí se mi totiž, když mě např. partner souloží a zároveň rukou dráždí na poštěváčku.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © eVibrátory.cz
Kontakty