Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod We-Vibe II: Novinka, která zabodovala
Už ti bylo 18? Jestli ano, tak můžeš dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

We-Vibe II: Novinka, která zabodovala

Vibrátory jsou na trhu různé. Jedním z nejvíce prodávaných modelů je We-Vibe II. Už ho má doma mnoho spokojených žen. Nepatříte ještě mezi ně? Pojďme si tuhle „hračičku“ přiblížit.

O We-Vibe II

We-Vibe je oblíbený vibrátor menší velikosti. Je velký pouze osm centimetrů, takže ho můžete nosit vždy při sobě. Nemusíte se však bát, že by vás tato hračka nedokázala uspokojit.

 

Vibrátor je ohnutý a nabízí mnohé vzrušení. Hodí se pro vaginální použití, ale i pro dráždění klitorisu, G bodu a anusu. Má mnohé výhody, pro které si ho zamilujete. Můžete si ho zakoupit ve fialové, červené a modrozelené barvě.

Co nejvíce oceníte u We-vibe II?

Příznivkyně We-Vibe II na této hračce nejvíce oceňují široké možnosti využití. Uspokojí vás klitoriálně, vaginálně, análně a najde i váš bod G. Můžete si s ním hrát v osamocených chvilkách, ale je vhodný při předehře i během sexu.

Dále na We-Vibe II oceníte kvalitní materiál, akumulátorové baterie, doplňování obou vibrujících motorků, propracované vibrační programy a je také voděodolný. Máte-li rádi vodní hrátky, nepřijdete o ně.

Vibrace: Lepší než u We-Vibe I

Nový We-Vibe II se od starší verze liší propracovanějšími vibracemi. Zatímco předchozí model měl pouze dva stupně vibrací při současném vibrování obou motorků současně, nový model má kromě dvou stupňů také sedm pulzních programů. Motorky vibrují přerušovaně v určitých sekvencích. Můžete si nastavit vibrace nízké intenzity či vibrace vysoké intenzity.

Pulzní programy vám umožní rozhodnout se mezi slabšími a silnějšími impulsy, krátkými impulzy stejné intenzity, vibrace s plynulým přecházením vibrací a mnohé další programy. Určitě najdete takový, která vás vynese do největších výšin.

Další technické parametry We-vibe II

We-Vibe II je z měkkého materiálu, není realistický (nepřipomíná penis), má neutrální vůní, je bez přísavky a jeho hmotnost včetně baterií je 62 gramů.


Diskuse (19 komentářů)

Sára, (18. 07. 2013 05:14) Reagovat
Novinkou sice už není, ale u mě boduje pořád. Pořídila jsem si ho cca před rokem a i po téhle době ho docela často používám - při masturbaci, ale i s partnerem si s ním vyhrajeme.
Vendula, (20. 01. 2014 16:24) Reagovat
Viděla jsem někde, že už je trojka i čtyřka - tak určitě budou vymakanější, ale stejně jsme se nakonec rozhodla pro dvojku. Myslím, že i tak se mám hodně na co těšit. Doufám...Ale i kdybych nevěřila referencím na netu, tak se mi nedávno svěřila kamarádka, že ho má. Asi proto jsem se rozhoupala.:)
Leňa, (13. 02. 2014 05:38) Reagovat
Fakt už jsou i další řady jo? Já mám doma jedničku, krátce na to vyšla dvojka, to jsem ještě zaregistrovala a pak už nevím. No i ta jednička je moc fajn - nejlepší vibrátor, co jsem kdy měla, i když je pravda, že se jim zase tolik neměla a tenhle byl nejdražší.
Betty, (08. 04. 2014 11:14) Reagovat
Vypadá fakt dobře. Už jsem si něm něco četla před časem a teď o něm znovu přemýšlím. Jsem aktuálně sama, takže by to chtělo nějakou vzpruhu.
Vanda, (01. 10. 2014 07:07) Reagovat
Jé, to je zajímavý vibrátor a vypadá, že bude mít i hodně dobrý funkce. Původně jsem si představovala trochu jiný vibrátor (jakože si koupím), ale teď nevím, jestli zvolit nějaký klasický tvar či tenhle (nebo jemu podobný).
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © eVibrátory.cz
Kontakty