Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Jaký vibrátor si vyberete?
Už ti bylo 18? Jestli ano, tak můžeš dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Jaký vibrátor si vyberete?

Je vibrátor ve vašem šuplíku v ložnici, nebo si teprve chystáte pořídit svůj první strojek? Co byste o nich měli vědět? Jen, když budete vědět, jaké máte možnosti, vyberete si robertka, který vám bude nejvíce vyhovovat.

 

O vibrátorech

Vibrátor představuje erotickou pomůcku, která se používá za účelem uspokojení především ženy. Existují však i vibrátory pro pány.

Vibrátory se liší od dilda tím, že vibrují. Robertek může simulovat mužský penis. Některé druhy se vyrábějí tak, aby ho přesně napodobovaly, ale setkáte se s různými rozmanitými tvary vibrátorů.

Vibrátor není jen pro sebeuspokojování ženy, může být také příjemným zpestřením milostné předehry či ho lze využít i během pohlavního styku.

 

Druhy vibrátorů

Robertky dělíme podle různých kritérií. Obecně je rozlišujeme podle druhu uspokojení. Jsou jimi:

  • vaginální vibrátory: Jde o nejrozšířenější druh vibrátorů. Prodávají se zpravidla v délce od 12 do 25 cm. Jejich šířka je kolem dvou až pěti centimetrů.
  • klitoriální vibrátory: Jsou zaměřené na dráždění klitorisu. Pro mnohé ženy je to více stimulující než vaginální dráždění. Klitoriální vibrátory jsou zpravidla malé a vyznačují se různými tvary, např. tvar motýlku, rtěnky atd. Jsou nenápadné, takže i když je někdo zahlédne ve vaší kabelce, nebude pravděpodobně vědět, o co jde.
  • anální vibrátory: Jsou zaměřená na dráždění anusu. Od klasického vibrátoru se liší tím, že jsou vespod rozšířené. To je z toho důvodu, aby nevklouzly do análu celé. Jsou vhodné i pro přípravu na anální styk, ale mnohé páry je používají i při vaginálním pohlavním styku pro větší dráždění.
  • vibrátory zaměřené na bod G: Jejich tvar je přizpůsobený tak, aby co nejvíce stimulovaly bod G. Mají zahnutou špičku, které dráždí horní poševní stěnu.
  • multifunkční vibrátory: Je jich celá řada. Většinou stimulují klitoris i vagínu. Jiné typy jsou přizpůsobené tak, aby stimulovaly vagínu i konečník. Ze široké nabídky si určitě vyberete.

 

Materiály vibrátorů

Vibrátory se vyrábějí z celé řady různých materiálů a od toho se odvíjí i jejich cena. Nejlevnější jsou plastové vibrátory, které mají nejčastěji jednoduchý doutníkový tvar. Vyrábějí se v mnohých velikostech a barvách.

Drahé nejsou ani gelové robertky. Jsou velmi rozšířené. Gel je příjemný materiál, který je dostatečně ohebný.

Oblíbené jsou i skleněné dilda. Jsou velmi luxusní, ale tyto přístroje nejsou vibrátory. Nemají totiž vibrační motůrek.

Kovové robertky se rovněž vyrábějí v různých velikostech a tvarech. Jejich povrch je hladký, bez výstupků a dobře klouže.

Z dražších materiálů si jmenujme především silikonové vibrátory. Jsou velmi příjemné na dotek a jsou hypoalergenní. Bude se vám zamlouvat jeho poddajnost i tuhost.

V poslední době stále roste popularita robertků, které imitují lidskou kůži. Jde o Nature skin a Cyber skin. Obě značky jsou patentované. Skutečně velmi připomínají skutečnou kůži. Jsou měkké, ohebné a příjemné na omak.

Vyhovují vám měkké vibrátory? Pak zauvažujte nad latexovým vibrátorem.

 

Další aspekty vibrátorů

Vibrátor si můžete také vybrat z celé řady různých velikostí. Záleží jen na vás, jaký vám bude vyhovovat. Nejmenšími vibrátory jsou klitoriální. Nejvíce vibrátorů sežene kolem velikosti 17 cm, ale pokud chcete většího pomocníčka, nevadí. I těch je na trhu celá řada.

U robertků jsou také různě nastavené vibrace. Některé jen vibrují, u jiných můžete měnit intenzitu vibrací.

Popřemýšlejte také o způsobu nabíjení. Stačí vám vibrátor na výměnné baterie, nebo si připlatíte a koupíte si některý z typů, které mají v sobě zabudovanou nabíjecí jednotku?


Diskuse (21 komentářů)

SAŠA, (10. 10. 2011 09:28) Reagovat
Vibrátorů je fakt obrovský výběr. Já mám nejdradši ty, které imitují skutečnou lidskou kůži. Jsou sice o něco dražší, ale stojí to za to. Také už jsem dávno zjistila, že abych si užila, nemusí mít vibrátor tvar penisu.:)
DANA, (30. 11. 2011 11:25) Reagovat
Dneska je těžké najít vibrátor. Je jich fakt hodně. Záleží na tom, kolik je do toho člověk ochotný investovat a co ho vzrušuje...
ALI, (26. 01. 2012 18:29) Reagovat
Já tedy vibrátor mám doma plastovej a nic moc. Mám radši venušiny kuličky. Ty mám taky ty nejlevnější, ale přemýšlím i o nějakým dražším modýlku...
SOŇA, (31. 01. 2012 13:14) Reagovat
Je možné, že mám doma tak omezeného chlapa, že když u mě našel vibrátor, choval se stejně jako by ve skříni našel tajného milence???? On fakt žárlí na vibrátor!!!!
RADKA, (19. 03. 2012 09:25) Reagovat
Soňo,to chce klid.:) Nejde o jediného chlapa, kterému představa, že si jeho holka užívá s vibrátorem, nedělá dobře. Takových chlapů je dost. Na druhou stranu zcela upřímně: Tobě by nevadilo, kdyby měl ve skříni třeba nafukovací pannu?
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © eVibrátory.cz
Kontakty