Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod We-Vibe II: Novinka, která zabodovala
Už ti bylo 18? Jestli ano, tak můžeš dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

We-Vibe II: Novinka, která zabodovala

Vibrátory jsou na trhu různé. Jedním z nejvíce prodávaných modelů je We-Vibe II. Už ho má doma mnoho spokojených žen. Nepatříte ještě mezi ně? Pojďme si tuhle „hračičku“ přiblížit.

O We-Vibe II

We-Vibe je oblíbený vibrátor menší velikosti. Je velký pouze osm centimetrů, takže ho můžete nosit vždy při sobě. Nemusíte se však bát, že by vás tato hračka nedokázala uspokojit.

 

Vibrátor je ohnutý a nabízí mnohé vzrušení. Hodí se pro vaginální použití, ale i pro dráždění klitorisu, G bodu a anusu. Má mnohé výhody, pro které si ho zamilujete. Můžete si ho zakoupit ve fialové, červené a modrozelené barvě.

Co nejvíce oceníte u We-vibe II?

Příznivkyně We-Vibe II na této hračce nejvíce oceňují široké možnosti využití. Uspokojí vás klitoriálně, vaginálně, análně a najde i váš bod G. Můžete si s ním hrát v osamocených chvilkách, ale je vhodný při předehře i během sexu.

Dále na We-Vibe II oceníte kvalitní materiál, akumulátorové baterie, doplňování obou vibrujících motorků, propracované vibrační programy a je také voděodolný. Máte-li rádi vodní hrátky, nepřijdete o ně.

Vibrace: Lepší než u We-Vibe I

Nový We-Vibe II se od starší verze liší propracovanějšími vibracemi. Zatímco předchozí model měl pouze dva stupně vibrací při současném vibrování obou motorků současně, nový model má kromě dvou stupňů také sedm pulzních programů. Motorky vibrují přerušovaně v určitých sekvencích. Můžete si nastavit vibrace nízké intenzity či vibrace vysoké intenzity.

Pulzní programy vám umožní rozhodnout se mezi slabšími a silnějšími impulsy, krátkými impulzy stejné intenzity, vibrace s plynulým přecházením vibrací a mnohé další programy. Určitě najdete takový, která vás vynese do největších výšin.

Další technické parametry We-vibe II

We-Vibe II je z měkkého materiálu, není realistický (nepřipomíná penis), má neutrální vůní, je bez přísavky a jeho hmotnost včetně baterií je 62 gramů.


Diskuse (19 komentářů)

Rebeka, (03. 12. 2014 13:31) Reagovat
Reference na něj jsou víc než dobré. Já jsem taky nejdříve měla představu klasického vibrátoru. Na druhou stranu jsem toho moc o erotických pomůckách nevěděla (tedy stále nevím), takže mě nenapadlo, že takové hračky vůbec existují.
Dina, (09. 06. 2015 13:05) Reagovat
Já tedy vibrátorům nikdy moc nefandila, protože jsem si tak nějak nedokázala představit, kolik se s nimi dá užít vzrušení i v párech. Říkala jsem si, že jen pro sebe ho nepotřebuju, ale pak mi ho koupil partner a je to naše společná hračka.
Zdena, (19. 07. 2015 16:16) Reagovat
S vibrátorem jako společnou hračkou bych moc nepochodila. Partner na tohle vůbec není. Bral by to, jakože potřebuju vibrátor, protože mě nedokáže uspokojit on. Ve všem ostatním je skvělej, ale tohle fakt nechápu.
Marci, (30. 12. 2015 09:40) Reagovat
Zdeno, tak mu to zkus vysvětlit, že je to prostě takové zpestření. Třeba si dá říct. Můj přítel ze začátku také koukal trochu divně, protože s erotickými pomůckami neměl zkušenosti, ale rychle si zvykl a teď už se sám rozhlíží po erotických pomůckách.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © eVibrátory.cz
Kontakty