Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Vibrátor gelový střední fialový: Užijte si naplno
Už ti bylo 18? Jestli ano, tak můžeš dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Vibrátor gelový střední fialový: Užijte si naplno

Vibrátory jsou různé. Záleží na každé ženě, jakou hračku chce mít doma ve svém intimním šuplíku. Pokud hledáte robertka přijatelné ceny i výkonu, je tu pro vás vibrátor gelový střední fialový.

 

O vibrátoru gelovém středním fialovém

Vibrátor gelový středí fialový je oblíbený a mnoho žen na něj nedá dopustit. Je určená na vaginální dráždění a použít (i když s omezením) se dá i při análním styku. Částečně také stimuluje bod G.

Vibrátor gelový střední fialový bude úžasným pomocníkem ve chvílích, kdy na vás přijde sexuální touha, a nebudete mít na dosah žádného muže. Užít si s vibrátorem však můžete, i když ho na dosah máte. Vibrátor vám příjemně zpestří sexuální předehru.

Co se vám bude na vibrátoru nejvíce líbit?

A proč si zrovna vybrat tento vibrátor? O jeho kvalitě svědčí fakt, že je velmi prodávaný. Ženy jsou s ním spokojeni z mnoha důvodů. Potěší vás jeho příznivá cena, ale i střední velikost, která je univerzální a vyhovuje většině žen. Příjemný je i gelový materiál. Je měkký a přitom drží tvar.

Další parametry

Vibrátor je velký 23 cm, z toho je použitelný 20 cm. Jeho maximální průměr činí 3,5 cm. Je středně měkký, není voděodolný, má realistický tvar penisu, neutrální vůni a váží 314 gramů.

Nelíbí se vám fialová barva? Můžete si ho koupit ještě v červené či černé barvě.

Vibrátor má napájení na dvě tužkové baterie. Baterie vydrží cca 5 hodin. Vibrace si u něj můžete nastavit na tři stupně intenzity s méně výrazným rozdílem. Nejvíce vibruje ve spodní části. Oceníte jeho minimální hlučnost.


Diskuse (19 komentářů)

ELIŠKA, (15. 12. 2011 08:17) Reagovat
Tohle je takovej typickej vibroušek. Nic úplně super, ale na běžný účely stačí. Mám ho doma a byl to můj první vibrátor. Jenže s jídlem roste hlad, takže se teď porozhlížím po nějakém luxusnějším kousku.:)
DÁŠA, (28. 12. 2011 14:53) Reagovat
Chtělo by to něco vychytanějšího. Svou službu odvede to jo...ale jak bych to řekla...Je spíš pro začátečnice, který si to s robertkem chtějí teprve zkusit.
TÝNKA, (24. 05. 2012 03:49) Reagovat
Já hledám nějaký levný model. Nemám zkušenosti s vibrátorem a nevím, jestli mě nadchne, tak zatím za tuto pomůcku nechci moc utrácet. Na druhou stranu zase bych chtěla, aby to mělo nějaké funkce...
PAVLA, (30. 05. 2012 04:57) Reagovat
Já mám doma podobný jako je na obrázku a jsem s ním spokojená. Nebyl ani nějak drahý. Když jsem ho kupovala, tak jsem byla překvapená. Myslela jsem, že jsou vibrátory dražší. Ono záleží na tom, jaký si člověk vyberete. Výběr je neskutečně velký.
Lucka, (24. 08. 2012 09:44) Reagovat
Pro začátečnici je gelový vibrátor optimální. Pokud už však žena měla doma nějaký levný vibrátor, chce to nějaký dražší a kvalitnější. Žena (nebo alespoň já) se nebaží a pak chce víc.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © eVibrátory.cz
Kontakty