Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod We-Vibe II: Novinka, která zabodovala
Už ti bylo 18? Jestli ano, tak můžeš dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

We-Vibe II: Novinka, která zabodovala

Vibrátory jsou na trhu různé. Jedním z nejvíce prodávaných modelů je We-Vibe II. Už ho má doma mnoho spokojených žen. Nepatříte ještě mezi ně? Pojďme si tuhle „hračičku“ přiblížit.

O We-Vibe II

We-Vibe je oblíbený vibrátor menší velikosti. Je velký pouze osm centimetrů, takže ho můžete nosit vždy při sobě. Nemusíte se však bát, že by vás tato hračka nedokázala uspokojit.

 

Vibrátor je ohnutý a nabízí mnohé vzrušení. Hodí se pro vaginální použití, ale i pro dráždění klitorisu, G bodu a anusu. Má mnohé výhody, pro které si ho zamilujete. Můžete si ho zakoupit ve fialové, červené a modrozelené barvě.

Co nejvíce oceníte u We-vibe II?

Příznivkyně We-Vibe II na této hračce nejvíce oceňují široké možnosti využití. Uspokojí vás klitoriálně, vaginálně, análně a najde i váš bod G. Můžete si s ním hrát v osamocených chvilkách, ale je vhodný při předehře i během sexu.

Dále na We-Vibe II oceníte kvalitní materiál, akumulátorové baterie, doplňování obou vibrujících motorků, propracované vibrační programy a je také voděodolný. Máte-li rádi vodní hrátky, nepřijdete o ně.

Vibrace: Lepší než u We-Vibe I

Nový We-Vibe II se od starší verze liší propracovanějšími vibracemi. Zatímco předchozí model měl pouze dva stupně vibrací při současném vibrování obou motorků současně, nový model má kromě dvou stupňů také sedm pulzních programů. Motorky vibrují přerušovaně v určitých sekvencích. Můžete si nastavit vibrace nízké intenzity či vibrace vysoké intenzity.

Pulzní programy vám umožní rozhodnout se mezi slabšími a silnějšími impulsy, krátkými impulzy stejné intenzity, vibrace s plynulým přecházením vibrací a mnohé další programy. Určitě najdete takový, která vás vynese do největších výšin.

Další technické parametry We-vibe II

We-Vibe II je z měkkého materiálu, není realistický (nepřipomíná penis), má neutrální vůní, je bez přísavky a jeho hmotnost včetně baterií je 62 gramů.


Diskuse (19 komentářů)

LUCKA, (24. 10. 2011 08:40) Reagovat
O tomhle vibrátoru jsem slyšela jen samou chválu, ale na druhou stranu stojí hodně. Kdyby však byl takový, jak je všude popisovaný, tak bych do toho šla. Máte s ním někdo nějaké zkušenosti?Díky
LENKA, (29. 10. 2011 17:25) Reagovat
Já mám tenhle vibrátor doma a je to pecka...Tedy abych byla přesnější tak mám jedničku. Ta dvojka bude určitě ještě lepší a slyšela jsem o tom, že na trhu je už i trojka, tak si ji možná pořídím.
PAVLA, (30. 04. 2012 10:38) Reagovat
Sháním svůj první vibrátor. Tenhle sice vypadá dobře, ale chtěla bych nejdříve zkusit nějaký levnější model. Máte někdo tip?
Eliška, (11. 07. 2012 07:52) Reagovat
Přála jsem si od svého přítele k Vánocům vibrátor. Představovala jsem si, že dostanu klasický vibrátor ve tvaru penisu. Dostala jsem We-vibe a byla jsem celkem zklamaná, ale jen než jsem ho vyzkoušela. Je to fakt zajímavá a propracovaná hračička.
eva, (16. 08. 2012 08:46) Reagovat
Já se ve vibrátorech tedy moc nevyznám, ale tenhle tvar mi přijde zajímavý, akorát nevím, jestli by mě poskytl uspokojení jako klasický vibrátor. Je to spíš asi taková experimentální hračka než klasický vibrátor.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © eVibrátory.cz
Kontakty