Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Vibrátor perličkový DeLuxe
Už ti bylo 18? Jestli ano, tak můžeš dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Vibrátor perličkový DeLuxe

Pokud hledáte absolutní špičku mezi vibrátory, je tu pro vás vibrátor perličkový DeLuxe. Jde skutečně o luxusní strojek, který splní každou vaši představu. Je určený k vaginálnímu dráždění, ale zároveň dráždí i klitoris a výrazně stimuluje bod G.

 

O vibrátoru DeLuxe

A co na tomto 29 cm dlouhému mackovi nejvíce oceníte? Bude působit i na vaše další vjemy. Krásně vypadá, ale především nádherně volí. Bude se vám zamlouvat i možnost pohybu nahoru a dolů. To klasické vibrátory nemají.

 

Navíc si tohoto pomocníčka můžete nastavit přesně podle vašich potřeb. Má totiž devět programů rotace/vibrace a deset programů vibrace/pulzy. Budu jistě příjemným zážitkem zjišťovat, co vás nejvíce vzrušuje.

Části vibrátoru DeLuxe

Vibrátor DeLuxe můžeme dělit na horní, střední a spodní část a má také výstupek na klitoris.

Horní část je ze středně měkkého gelu, který je na dotek velmi příjemný. Střední část vibrátoru je tvořená dutou harmonikou a perličkami. Zbytek volného prostoru je vyplněn mechanismem přirážení nahoru a dolů. Spodní část je základem rotačního motorku.

Vibrátor má ještě výstupek na klitoris, který je nadprůměrně měkký. Je zde příjemná ohebná špička. Ta vám dopomůže k nejednomu orgasmu.

Další parametry

A co by vás mohlo zajímat ještě z dalších parametrů? Průměr vibrátoru činí 3,5 cm, je ze středně měkkého materiálu, má nabíjení formou tužkových baterií, jeho barva je růžová a hmotnost včetně baterie je 416 gramů.


Diskuse (27 komentářů)

Jakie, (21. 05. 2014 11:04) Reagovat
Vypadá fakt dost dobře. Škoda, že jsem si nedávno koupila jiný vibrátor, ale taky patří mezi ty lepší a má hodně funkcí, takže jsem spokojená, ale kdyby před koupí objevila tenhle asi by to byl jasný favorit.:)
Alice, (01. 12. 2014 05:14) Reagovat
To už je pěkně propracovaný stroječek. U mě je také zatím favoritem (ještě kouknu) a četla jsem o něm hodně dobrého.
Eva, (29. 04. 2015 13:01) Reagovat
Máte ho někdo doma? Mě se líbí, ale zdá se, že je konstruovaný z více části, tak bych se chtěla zeptat, jestli není nijak poruchový, ale asi ne...Vypadá dost kvalitně.:)
Týna, (19. 05. 2015 16:37) Reagovat
Fakt pěkný, ale asi to bude trochu nad mý současný finanční poměry...Škoda.
Zuzka, (31. 08. 2015 15:49) Reagovat
Tak tenhle mě taky zaujal - už na pohled, a když si člověk čte o těch funkcích, tak úplně touží to zkusit. Já mám ráda, když si s vibrátorem hraje můj partner. Vždycky mi to umí tak krásně udělat...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © eVibrátory.cz
Kontakty