Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Vibrátor perličkový DeLuxe
Už ti bylo 18? Jestli ano, tak můžeš dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Vibrátor perličkový DeLuxe

Pokud hledáte absolutní špičku mezi vibrátory, je tu pro vás vibrátor perličkový DeLuxe. Jde skutečně o luxusní strojek, který splní každou vaši představu. Je určený k vaginálnímu dráždění, ale zároveň dráždí i klitoris a výrazně stimuluje bod G.

 

O vibrátoru DeLuxe

A co na tomto 29 cm dlouhému mackovi nejvíce oceníte? Bude působit i na vaše další vjemy. Krásně vypadá, ale především nádherně volí. Bude se vám zamlouvat i možnost pohybu nahoru a dolů. To klasické vibrátory nemají.

 

Navíc si tohoto pomocníčka můžete nastavit přesně podle vašich potřeb. Má totiž devět programů rotace/vibrace a deset programů vibrace/pulzy. Budu jistě příjemným zážitkem zjišťovat, co vás nejvíce vzrušuje.

Části vibrátoru DeLuxe

Vibrátor DeLuxe můžeme dělit na horní, střední a spodní část a má také výstupek na klitoris.

Horní část je ze středně měkkého gelu, který je na dotek velmi příjemný. Střední část vibrátoru je tvořená dutou harmonikou a perličkami. Zbytek volného prostoru je vyplněn mechanismem přirážení nahoru a dolů. Spodní část je základem rotačního motorku.

Vibrátor má ještě výstupek na klitoris, který je nadprůměrně měkký. Je zde příjemná ohebná špička. Ta vám dopomůže k nejednomu orgasmu.

Další parametry

A co by vás mohlo zajímat ještě z dalších parametrů? Průměr vibrátoru činí 3,5 cm, je ze středně měkkého materiálu, má nabíjení formou tužkových baterií, jeho barva je růžová a hmotnost včetně baterie je 416 gramů.


Diskuse (27 komentářů)

Soňa, (09. 10. 2012 10:34) Reagovat
Mám ho doma týden a zatím jsem ho použila každý den. Nemůžu se ho nabažit. Je to nejlepší erotická hračka, kterou jsem kdy měla. Ne že by jich bylo tolik, ale nějaké byly.
Stáňa, (19. 11. 2012 15:06) Reagovat
Také mě tento vibrátor zaujal. Uvažuji o něm, ale nemáte ještě tip na podobné multifunkční vibrátory. Chci si je ještě porovnat, než si definitivně vyberu. Díky.
Tereza, (28. 01. 2013 15:05) Reagovat
[quote name="Soňa"]Mám ho doma týden a zatím jsem ho použila každý den. Nemůžu se ho nabažit. Je to nejlepší erotická hračka, kterou jsem kdy měla. Ne že by jich bylo tolik, ale nějaké byly.[/quote]Mám ho objednaný, takže doufám, že také bude mít na mě stejný účinek. Jsem teď dlouho sama, takže bych se ráda alespoň s nějakou kvalitní hračkou pořádně "rozptýlila"...
Soni, (19. 02. 2013 07:08) Reagovat
Tak co Terezo? Splnil očekávání? U mě určitě. Je to hóóódně šikovná hračička.:)
Anežka, (10. 04. 2013 06:49) Reagovat
Je fakt, že tenhle kousek dokáže zaujmout, jen se na něj člověk podívá. Také bych si dala říct.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © eVibrátory.cz
Kontakty