Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Vibrátor perličkový DeLuxe
Už ti bylo 18? Jestli ano, tak můžeš dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Vibrátor perličkový DeLuxe

Pokud hledáte absolutní špičku mezi vibrátory, je tu pro vás vibrátor perličkový DeLuxe. Jde skutečně o luxusní strojek, který splní každou vaši představu. Je určený k vaginálnímu dráždění, ale zároveň dráždí i klitoris a výrazně stimuluje bod G.

 

O vibrátoru DeLuxe

A co na tomto 29 cm dlouhému mackovi nejvíce oceníte? Bude působit i na vaše další vjemy. Krásně vypadá, ale především nádherně volí. Bude se vám zamlouvat i možnost pohybu nahoru a dolů. To klasické vibrátory nemají.

 

Navíc si tohoto pomocníčka můžete nastavit přesně podle vašich potřeb. Má totiž devět programů rotace/vibrace a deset programů vibrace/pulzy. Budu jistě příjemným zážitkem zjišťovat, co vás nejvíce vzrušuje.

Části vibrátoru DeLuxe

Vibrátor DeLuxe můžeme dělit na horní, střední a spodní část a má také výstupek na klitoris.

Horní část je ze středně měkkého gelu, který je na dotek velmi příjemný. Střední část vibrátoru je tvořená dutou harmonikou a perličkami. Zbytek volného prostoru je vyplněn mechanismem přirážení nahoru a dolů. Spodní část je základem rotačního motorku.

Vibrátor má ještě výstupek na klitoris, který je nadprůměrně měkký. Je zde příjemná ohebná špička. Ta vám dopomůže k nejednomu orgasmu.

Další parametry

A co by vás mohlo zajímat ještě z dalších parametrů? Průměr vibrátoru činí 3,5 cm, je ze středně měkkého materiálu, má nabíjení formou tužkových baterií, jeho barva je růžová a hmotnost včetně baterie je 416 gramů.


Diskuse (27 komentářů)

Markét, (23. 04. 2013 06:34) Reagovat
Propracovaný v každé své části...To se mi na něm líbí. Vývojáři si dali fakt záležet a výsledek za to rozhodně stojí.
Markéta, (17. 06. 2013 06:53) Reagovat
Zatím jsem si ho nekoupila, ale také se mi líbí už delší dobu. Stále na něj koukám a porovnávám s jinými vibrátory, které se mi také líbí a musím říct, že je pořád pro mě favoritem číslo jedna. A to že je hodně zajímavých vibrátorů...
Katka, (27. 06. 2013 12:21) Reagovat
Tak takhle nějak si představuju vibrátor se vším všudy. Je sice dražší, ale asi je lepší si připlatit...:)
Laura, (05. 12. 2013 06:39) Reagovat
Zalíbil se mi už dávno, možná dva roky zpátky, ale zdál se mi trošku dražší, ale tak dlouho jsem o něm před partnerem mluvila, až mi ho koupil. A je fakt skvělej. Používám ho hlavně sama, ale někdy i v rámci předehry. Nemůžu se týhle hračky nabažit.
lolita, (09. 03. 2014 21:24) Reagovat
Je vyborny,jak krasne prirazi,dela to dojem šukání,fakt dobry.Lehnout na zada,dat nohy k sobe,mit ho uvnitr a nemusite se o nic starat,jen ho nechate pekne prirazet.jen je trochu hlucny.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © eVibrátory.cz
Kontakty