Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Vibrátor gelový střední fialový: Užijte si naplno
Už ti bylo 18? Jestli ano, tak můžeš dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Vibrátor gelový střední fialový: Užijte si naplno

Vibrátory jsou různé. Záleží na každé ženě, jakou hračku chce mít doma ve svém intimním šuplíku. Pokud hledáte robertka přijatelné ceny i výkonu, je tu pro vás vibrátor gelový střední fialový.

 

O vibrátoru gelovém středním fialovém

Vibrátor gelový středí fialový je oblíbený a mnoho žen na něj nedá dopustit. Je určená na vaginální dráždění a použít (i když s omezením) se dá i při análním styku. Částečně také stimuluje bod G.

Vibrátor gelový střední fialový bude úžasným pomocníkem ve chvílích, kdy na vás přijde sexuální touha, a nebudete mít na dosah žádného muže. Užít si s vibrátorem však můžete, i když ho na dosah máte. Vibrátor vám příjemně zpestří sexuální předehru.

Co se vám bude na vibrátoru nejvíce líbit?

A proč si zrovna vybrat tento vibrátor? O jeho kvalitě svědčí fakt, že je velmi prodávaný. Ženy jsou s ním spokojeni z mnoha důvodů. Potěší vás jeho příznivá cena, ale i střední velikost, která je univerzální a vyhovuje většině žen. Příjemný je i gelový materiál. Je měkký a přitom drží tvar.

Další parametry

Vibrátor je velký 23 cm, z toho je použitelný 20 cm. Jeho maximální průměr činí 3,5 cm. Je středně měkký, není voděodolný, má realistický tvar penisu, neutrální vůni a váží 314 gramů.

Nelíbí se vám fialová barva? Můžete si ho koupit ještě v červené či černé barvě.

Vibrátor má napájení na dvě tužkové baterie. Baterie vydrží cca 5 hodin. Vibrace si u něj můžete nastavit na tři stupně intenzity s méně výrazným rozdílem. Nejvíce vibruje ve spodní části. Oceníte jeho minimální hlučnost.


Diskuse (19 komentářů)

Drahuna, (28. 09. 2012 19:49) Reagovat
S gelovým mám také zkušenosti. Používala jsem ho strašně dlouho. Teď mě ale napadá, že už ani nevím,kam jsem ho dala. Možná je na čase zkusit nějakej novej.
Sim, (23. 10. 2012 13:40) Reagovat
[quote name="DÁŠA"]Chtělo by to něco vychytanějšího. Svou službu odvede to jo...ale jak bych to řekla...Je spíš pro začátečnice, který si to s robertkem chtějí teprve zkusit.[/quote]Proč pro začátečnice? Já už ho používám několik let a jsem s ním naprosto spokojená. Vibráce se dají nastavit podle intenzity nebo vypnout, materiál je příjemný...Nic mi nechybí...:)
Kristýna, (31. 01. 2013 18:40) Reagovat
Já chápu, jak to myslíš, Lucko, když říkáš pro začátečnice. On je fajn, všechno super, ale když se člověk "namlsá", tak si chce najít nějaký vibrátor s mnohými funkcemi. Zrovna nedávno jsme si takový pořídila a nedám na něj dopustit.
Patricie, (20. 02. 2013 09:56) Reagovat
Já jsem si nedávno také koupila multifunkční a i když je gelák dobrej a doteď jsem na něj nedala dopustit, ten novej je prostě lepší.
Adéla, (18. 04. 2013 05:02) Reagovat
Vybírám si také nějaký multifunkční vibrátor. Měla jsem určitou představu, ale to, co vidím v nabídce, ji ještě překonávám, takže zatím vybráno nemám...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © eVibrátory.cz
Kontakty