Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Vibrátor gelový střední fialový: Užijte si naplno
Už ti bylo 18? Jestli ano, tak můžeš dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Vibrátor gelový střední fialový: Užijte si naplno

Vibrátory jsou různé. Záleží na každé ženě, jakou hračku chce mít doma ve svém intimním šuplíku. Pokud hledáte robertka přijatelné ceny i výkonu, je tu pro vás vibrátor gelový střední fialový.

 

O vibrátoru gelovém středním fialovém

Vibrátor gelový středí fialový je oblíbený a mnoho žen na něj nedá dopustit. Je určená na vaginální dráždění a použít (i když s omezením) se dá i při análním styku. Částečně také stimuluje bod G.

Vibrátor gelový střední fialový bude úžasným pomocníkem ve chvílích, kdy na vás přijde sexuální touha, a nebudete mít na dosah žádného muže. Užít si s vibrátorem však můžete, i když ho na dosah máte. Vibrátor vám příjemně zpestří sexuální předehru.

Co se vám bude na vibrátoru nejvíce líbit?

A proč si zrovna vybrat tento vibrátor? O jeho kvalitě svědčí fakt, že je velmi prodávaný. Ženy jsou s ním spokojeni z mnoha důvodů. Potěší vás jeho příznivá cena, ale i střední velikost, která je univerzální a vyhovuje většině žen. Příjemný je i gelový materiál. Je měkký a přitom drží tvar.

Další parametry

Vibrátor je velký 23 cm, z toho je použitelný 20 cm. Jeho maximální průměr činí 3,5 cm. Je středně měkký, není voděodolný, má realistický tvar penisu, neutrální vůni a váží 314 gramů.

Nelíbí se vám fialová barva? Můžete si ho koupit ještě v červené či černé barvě.

Vibrátor má napájení na dvě tužkové baterie. Baterie vydrží cca 5 hodin. Vibrace si u něj můžete nastavit na tři stupně intenzity s méně výrazným rozdílem. Nejvíce vibruje ve spodní části. Oceníte jeho minimální hlučnost.


Diskuse (19 komentářů)

Radka, (07. 05. 2013 06:54) Reagovat
Vybírám vibrátor a jen pro zajímavost jsem se chtěla zeptat, jestli dáváte větší přednost těm, které věrně kopírují podobu penisu, nebo jiným. Nemůžu se rozhodnout, tak hledám inspiraci.
Erika, (31. 05. 2013 08:58) Reagovat
[quote name="Radka"]Vybírám vibrátor a jen pro zajímavost jsem se chtěla zeptat, jestli dáváte větší přednost těm, které věrně kopírují podobu penisu, nebo jiným. Nemůžu se rozhodnout, tak hledám inspiraci.[/quote]Já mám doma dva vibrátory. První z nich jsem fakt hledala, aby to byla věrná kopie penisu se vším všudy. ten druhý není vůbec v jeho tvaru. Ty luxusní jsou dnes už často v jiném tvaru a spíš než na imitaci penisu se výrobci soustředí, aby byly tyhle hračky co nejvíce funkční.
Simonka, (22. 06. 2013 10:43) Reagovat
Radko, já mám doma věrnou kopii i se znázorněnými žilkami, varlaty, žaludem atd. Podle toho jsem to vybírala. Líbí se mi, když je to fakt jako penis.:)
eli, (23. 07. 2013 06:40) Reagovat
dneska, co se týče vibrátorů, jsou v módě rozmanité tvary a hlavně se dbá na design, ale je fakt, že já si také pořád ještě potrpím na vibrátorech a dildech, které věrně zobrazují penis, ale tak každému se líbí něco jiného a každý si najde svý.
Anežka, (10. 09. 2013 09:09) Reagovat
Mě je třeba úplně jedno, jestli má tvar penisu nebo něčeho jiného. Pro mě jsou důležité funkce - především pulsní programy. Mám doma jeden takový a ten není ve tvaru penisu.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © eVibrátory.cz
Kontakty