Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Vibrátor gelový střední fialový: Užijte si naplno
Už ti bylo 18? Jestli ano, tak můžeš dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Vibrátor gelový střední fialový: Užijte si naplno

Vibrátory jsou různé. Záleží na každé ženě, jakou hračku chce mít doma ve svém intimním šuplíku. Pokud hledáte robertka přijatelné ceny i výkonu, je tu pro vás vibrátor gelový střední fialový.

 

O vibrátoru gelovém středním fialovém

Vibrátor gelový středí fialový je oblíbený a mnoho žen na něj nedá dopustit. Je určená na vaginální dráždění a použít (i když s omezením) se dá i při análním styku. Částečně také stimuluje bod G.

Vibrátor gelový střední fialový bude úžasným pomocníkem ve chvílích, kdy na vás přijde sexuální touha, a nebudete mít na dosah žádného muže. Užít si s vibrátorem však můžete, i když ho na dosah máte. Vibrátor vám příjemně zpestří sexuální předehru.

Co se vám bude na vibrátoru nejvíce líbit?

A proč si zrovna vybrat tento vibrátor? O jeho kvalitě svědčí fakt, že je velmi prodávaný. Ženy jsou s ním spokojeni z mnoha důvodů. Potěší vás jeho příznivá cena, ale i střední velikost, která je univerzální a vyhovuje většině žen. Příjemný je i gelový materiál. Je měkký a přitom drží tvar.

Další parametry

Vibrátor je velký 23 cm, z toho je použitelný 20 cm. Jeho maximální průměr činí 3,5 cm. Je středně měkký, není voděodolný, má realistický tvar penisu, neutrální vůni a váží 314 gramů.

Nelíbí se vám fialová barva? Můžete si ho koupit ještě v červené či černé barvě.

Vibrátor má napájení na dvě tužkové baterie. Baterie vydrží cca 5 hodin. Vibrace si u něj můžete nastavit na tři stupně intenzity s méně výrazným rozdílem. Nejvíce vibruje ve spodní části. Oceníte jeho minimální hlučnost.


Diskuse (19 komentářů)

Monika, (08. 10. 2013 06:27) Reagovat
Já jsem taky toho názoru, že vibrátor nemusí mít tvar penisu, aby mě uspokojil, i když zpočátku jsem to měla zakořeněné a když jsem dostala vibrátor od manžela, trochu mě mrzelo, že není v tom tvaru, ale pak jsme ho zkusila a už nelituju.:)
Zdenička, (11. 07. 2014 16:46) Reagovat
Moniko, možná máš pravdu, ale mě prostě rajcuje, když je to věrná napodobenina. Ty luxusní hračičky jsou hezký, ale já mám ráda takový ty, které mají i žalud a celkově jsou věrně tvarovaný. Jeden takový jsem si pořídila a nemůžu se ho nabažit.
M.S., (20. 11. 2015 07:38) Reagovat
A Moniko, zkoušelas někdy ty designové vibrátory, které se penisu nepodobají? Možná bys změnila názor. Jsou přizpůsobené tak, aby fakt hodně vzrušovaly, ale je fakt, že zvlášť některé z nich jsou hodně drahé.
Bears, (05. 06. 2016 10:34) Reagovat
mě je jedno, jestli se podobají penisu nebo ne, hlavně že dobře fungují - mají dobré vibrace a teď se mi zalíbily i ty různé pulsace, které mnohé mají, i když ty jsem ještě nezkoušela.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © eVibrátory.cz
Kontakty