Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Vibe Therapy Zest Modrý: Pro chvíle rozkoše
Už ti bylo 18? Jestli ano, tak můžeš dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Vibe Therapy Zest Modrý: Pro chvíle rozkoše

Rozhodla jste se pořídit si svůj první vibrátor, nebo ten stávající chcete vyměnit za nový a lepší kousek? Je tu pro vás Vibe Therapy Zest modrý. Bude skutečnou terapií pro vaši sexuální touhu.

O vibrátoru Vibe Therapy Zest Modrý

Vibrátor Vibe Therapy Zest Modrý si zamilujete hned, jak ho spatříte. Vypadá tak elegantně. Jeho design je skutečně exkluzivní. Má přitažlivé balení, ale samozřejmě je především vysoce funkční.

Jeden pohled na něj vás ujistí o tom, že s tímto 23 cm velkým mackem zažijete mnoho příjemných chvil.

Jste vaginální či klitoriální žena? Tento vibrátor uspokojí oba typy žen. Navíc částečně stimuluje bod G.

Co na vibrátoru Vibe Therapy Zest Modrý oceníte nejvíce?

Vibrátor Vibe Therapy Zest Modrý vás dostane především svou ohebností. Umožní vám to prožít mnoho pěkných chvilek, které vás odstřelí do říše orgasmů. Silikonový materiál je navíc velmi příjemný na dotek.

Máte rádi hrátky ve vodě? S tímto vibrátorem si jich můžete užívat, jak chcete. Je totiž voděodolný.

Máte i široké možnosti vibrací. Vibrátor si můžete nastavit ve třech stupních intenzity a má čtyři pulzní vibrace. Jaký pulzní program bude nejvíce vyhovovat vám? Jistě to postupnými hrátkami s tímto pomocníčkem brzy zjistíte.

 

Další parametry vibrátoru Vibe Therapy Zest Modrý

Z dalších parametrů si uveďme použitelnou délku 16 cm a šířku 4 cm. Je na tužkové baterie, jeho barva je modrá, není realistický (nepřipomíná penis), má neutrální vůni a hmotnost včetně balení 304 gramů.


Diskuse (25 komentářů)

Tereza, (11. 03. 2014 12:40) Reagovat
Také ho mám doma ve svém šuplíčku. Mám tam víc erotických pomůcek pro sebe i partnerské hrátky, ale tohohle mazlíka mám asi nejradši.
Klára, (10. 06. 2014 11:35) Reagovat
Taky pěknej vibrátor. Je jich fakt hodně. Baví mě si prohlížet tyhle zajímavý kousky s mnohými funkcemi, když zatím žádný nehledám na koupi.
Markéta, (13. 01. 2015 12:21) Reagovat
Měla jsem podobný vibrátor, ale od jiné značky (docela neznámé, co jsem tak koukala na netu) a rozbil se mi. Máte někdo tento vibrátor už delší dobu? A je bez problémů? Ráda bych si koupila nějaký takový vibrátor, ale když už do něj investuju, chci mít jistotu, že vydrží. Případně uvítám, kdybyste měl třeba někdo zkušenosti s jiným podobným.
Mariii, (04. 02. 2015 12:59) Reagovat
[quote name="Markéta"]Měla jsem podobný vibrátor, ale od jiné značky (docela neznámé, co jsem tak koukala na netu) a rozbil se mi. Máte někdo tento vibrátor už delší dobu? A je bez problémů? Ráda bych si koupila nějaký takový vibrátor, ale když už do něj investuju, chci mít jistotu, že vydrží. Případně uvítám, kdybyste měl třeba někdo zkušenosti s jiným podobným.[/quote]Tak jestli to byl třeba nějaký neznačkový vibrátor, tak se to může stát, ale zrovna tahle značka je mezi vibrátory docela známá a patří mezi ty luxusnější, takže bude asi i dost kvalitní. A kdyby se vám přeci jen vibrátor rozbil, můžete reklamovat. S tím by u kvalitního sexshopu neměl být problém.
Moni, (12. 03. 2015 09:24) Reagovat
Tenhle vibrátor je fakt pěkný, ale už jsem ho viděla před několika lety, tak možná má tato značka i nějaké modernější a funkčnější "kousky". Jsou trošku dražší, ale za to fakt propracované.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © eVibrátory.cz
Kontakty