Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Vibe Therapy Zest Modrý: Pro chvíle rozkoše
Už ti bylo 18? Jestli ano, tak můžeš dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Vibe Therapy Zest Modrý: Pro chvíle rozkoše

Rozhodla jste se pořídit si svůj první vibrátor, nebo ten stávající chcete vyměnit za nový a lepší kousek? Je tu pro vás Vibe Therapy Zest modrý. Bude skutečnou terapií pro vaši sexuální touhu.

O vibrátoru Vibe Therapy Zest Modrý

Vibrátor Vibe Therapy Zest Modrý si zamilujete hned, jak ho spatříte. Vypadá tak elegantně. Jeho design je skutečně exkluzivní. Má přitažlivé balení, ale samozřejmě je především vysoce funkční.

Jeden pohled na něj vás ujistí o tom, že s tímto 23 cm velkým mackem zažijete mnoho příjemných chvil.

Jste vaginální či klitoriální žena? Tento vibrátor uspokojí oba typy žen. Navíc částečně stimuluje bod G.

Co na vibrátoru Vibe Therapy Zest Modrý oceníte nejvíce?

Vibrátor Vibe Therapy Zest Modrý vás dostane především svou ohebností. Umožní vám to prožít mnoho pěkných chvilek, které vás odstřelí do říše orgasmů. Silikonový materiál je navíc velmi příjemný na dotek.

Máte rádi hrátky ve vodě? S tímto vibrátorem si jich můžete užívat, jak chcete. Je totiž voděodolný.

Máte i široké možnosti vibrací. Vibrátor si můžete nastavit ve třech stupních intenzity a má čtyři pulzní vibrace. Jaký pulzní program bude nejvíce vyhovovat vám? Jistě to postupnými hrátkami s tímto pomocníčkem brzy zjistíte.

 

Další parametry vibrátoru Vibe Therapy Zest Modrý

Z dalších parametrů si uveďme použitelnou délku 16 cm a šířku 4 cm. Je na tužkové baterie, jeho barva je modrá, není realistický (nepřipomíná penis), má neutrální vůni a hmotnost včetně balení 304 gramů.


Diskuse (25 komentářů)

Milada, (10. 06. 2013 08:47) Reagovat
Lákají mě především pulsní programy. Teprve nedávno jsem se dozvěděla, co to je, a teď hledám vibrátor, který by je měl, a zároveň nebyl předraženej.:)
Linda, (20. 06. 2013 12:03) Reagovat
Vibrátory s pulsními programy jsou sice obecně dražší, ale stojí to za to, alespoň já to tak vidím.
Bára, (22. 07. 2013 05:09) Reagovat
A máte někdo s těmi pulzními programy zkušenost? Zajímalo by mě, jak je to s výdrží těchto vibrátorů. Nemyslím teď baterky, ale spíš jestli tu nejsou sklony k poruchovosti těchto modelů. Díky, případně jestli máte nějaký model doma, tak pls písněte, jak jste s ním celkově spokojeni.
Catrin, (02. 08. 2013 07:44) Reagovat
Báro, já ho mám zatím půl roku, to sice není tak dlouhá doba, ale zatím všechno bez jediné chybičky. Funguje tak, jak má. A že ho používám docela často... 8)
Standa, (07. 11. 2013 10:16) Reagovat
Tenhle má doma moje přítelkyně. Má ho dýl než mě, ale mě to nevadí. vím, že si s ním občas hraje a někdy si s ním hrajeme oba v rámci předehry. Líbí se mi to a jí rozhodně taky.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © eVibrátory.cz
Kontakty