Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Jaký vibrátor si vyberete?
Už ti bylo 18? Jestli ano, tak můžeš dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Jaký vibrátor si vyberete?

Je vibrátor ve vašem šuplíku v ložnici, nebo si teprve chystáte pořídit svůj první strojek? Co byste o nich měli vědět? Jen, když budete vědět, jaké máte možnosti, vyberete si robertka, který vám bude nejvíce vyhovovat.

 

O vibrátorech

Vibrátor představuje erotickou pomůcku, která se používá za účelem uspokojení především ženy. Existují však i vibrátory pro pány.

Vibrátory se liší od dilda tím, že vibrují. Robertek může simulovat mužský penis. Některé druhy se vyrábějí tak, aby ho přesně napodobovaly, ale setkáte se s různými rozmanitými tvary vibrátorů.

Vibrátor není jen pro sebeuspokojování ženy, může být také příjemným zpestřením milostné předehry či ho lze využít i během pohlavního styku.

 

Druhy vibrátorů

Robertky dělíme podle různých kritérií. Obecně je rozlišujeme podle druhu uspokojení. Jsou jimi:

  • vaginální vibrátory: Jde o nejrozšířenější druh vibrátorů. Prodávají se zpravidla v délce od 12 do 25 cm. Jejich šířka je kolem dvou až pěti centimetrů.
  • klitoriální vibrátory: Jsou zaměřené na dráždění klitorisu. Pro mnohé ženy je to více stimulující než vaginální dráždění. Klitoriální vibrátory jsou zpravidla malé a vyznačují se různými tvary, např. tvar motýlku, rtěnky atd. Jsou nenápadné, takže i když je někdo zahlédne ve vaší kabelce, nebude pravděpodobně vědět, o co jde.
  • anální vibrátory: Jsou zaměřená na dráždění anusu. Od klasického vibrátoru se liší tím, že jsou vespod rozšířené. To je z toho důvodu, aby nevklouzly do análu celé. Jsou vhodné i pro přípravu na anální styk, ale mnohé páry je používají i při vaginálním pohlavním styku pro větší dráždění.
  • vibrátory zaměřené na bod G: Jejich tvar je přizpůsobený tak, aby co nejvíce stimulovaly bod G. Mají zahnutou špičku, které dráždí horní poševní stěnu.
  • multifunkční vibrátory: Je jich celá řada. Většinou stimulují klitoris i vagínu. Jiné typy jsou přizpůsobené tak, aby stimulovaly vagínu i konečník. Ze široké nabídky si určitě vyberete.

 

Materiály vibrátorů

Vibrátory se vyrábějí z celé řady různých materiálů a od toho se odvíjí i jejich cena. Nejlevnější jsou plastové vibrátory, které mají nejčastěji jednoduchý doutníkový tvar. Vyrábějí se v mnohých velikostech a barvách.

Drahé nejsou ani gelové robertky. Jsou velmi rozšířené. Gel je příjemný materiál, který je dostatečně ohebný.

Oblíbené jsou i skleněné dilda. Jsou velmi luxusní, ale tyto přístroje nejsou vibrátory. Nemají totiž vibrační motůrek.

Kovové robertky se rovněž vyrábějí v různých velikostech a tvarech. Jejich povrch je hladký, bez výstupků a dobře klouže.

Z dražších materiálů si jmenujme především silikonové vibrátory. Jsou velmi příjemné na dotek a jsou hypoalergenní. Bude se vám zamlouvat jeho poddajnost i tuhost.

V poslední době stále roste popularita robertků, které imitují lidskou kůži. Jde o Nature skin a Cyber skin. Obě značky jsou patentované. Skutečně velmi připomínají skutečnou kůži. Jsou měkké, ohebné a příjemné na omak.

Vyhovují vám měkké vibrátory? Pak zauvažujte nad latexovým vibrátorem.

 

Další aspekty vibrátorů

Vibrátor si můžete také vybrat z celé řady různých velikostí. Záleží jen na vás, jaký vám bude vyhovovat. Nejmenšími vibrátory jsou klitoriální. Nejvíce vibrátorů sežene kolem velikosti 17 cm, ale pokud chcete většího pomocníčka, nevadí. I těch je na trhu celá řada.

U robertků jsou také různě nastavené vibrace. Některé jen vibrují, u jiných můžete měnit intenzitu vibrací.

Popřemýšlejte také o způsobu nabíjení. Stačí vám vibrátor na výměnné baterie, nebo si připlatíte a koupíte si některý z typů, které mají v sobě zabudovanou nabíjecí jednotku?


Diskuse (21 komentářů)

LUCKA, (28. 05. 2012 08:09) Reagovat
Radko, ono je lepší nepátrat, co chlap má ve své skříni. Pokud tam nemá zavřenou živou holku, nebo nějakou hodně nechutnou perverznost, tak je mi to vcelku jedno. Vztah je o toleranci. Musí ale být vzájemná.
Františka, (05. 06. 2012 07:46) Reagovat
Já jsem se rozhodla, že si pořídím parfemovaný vibrátor. Mm totiž ráda různé vůně při sexu (olejíčky, svíčky). Parfemovaný vibrátor jsem ještě neměla, tak snad fakt bude vonět příjemně.
Zdena, (19. 07. 2012 07:55) Reagovat
Když jsem si kupovala svůj první vibrátor, byla jsem v sexshopu, a protože jsem se tam moc necítila dobře, chtěla jsem co nejdříve odejít, takže jsem si vybrala rychle, i když ne moc uváženě, ale teď jsem se rozhodla pro nový vibrátor a líbí se mi, jak si všechny modely mohu v klidu prohlížet doma na internetu. Je to super.:)
Máří, (25. 09. 2012 18:06) Reagovat
Ale pak je asi blbý to přebírat na poště či od dodávkové služby ne? Alespoň já bych se divně cítila.
Mirek, (18. 10. 2012 10:20) Reagovat
[quote name="Máří"]Ale pak je asi blbý to přebírat na poště či od dodávkové služby ne? Alespoň já bych se divně cítila.[/quote]Ale tak s tím internetové sexshopy počítají, alespoň tedy co já vím o těch solidnějších, a doručí ti to v balení, na kterém nikdo nepozná, že je to ze sexshopu. Je to diskrétní balení. nemáš tam velkým písmem napsaný "vibrátor".
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © eVibrátory.cz
Kontakty