Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Jaký vibrátor si vyberete?
Už ti bylo 18? Jestli ano, tak můžeš dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Jaký vibrátor si vyberete?

Je vibrátor ve vašem šuplíku v ložnici, nebo si teprve chystáte pořídit svůj první strojek? Co byste o nich měli vědět? Jen, když budete vědět, jaké máte možnosti, vyberete si robertka, který vám bude nejvíce vyhovovat.

 

O vibrátorech

Vibrátor představuje erotickou pomůcku, která se používá za účelem uspokojení především ženy. Existují však i vibrátory pro pány.

Vibrátory se liší od dilda tím, že vibrují. Robertek může simulovat mužský penis. Některé druhy se vyrábějí tak, aby ho přesně napodobovaly, ale setkáte se s různými rozmanitými tvary vibrátorů.

Vibrátor není jen pro sebeuspokojování ženy, může být také příjemným zpestřením milostné předehry či ho lze využít i během pohlavního styku.

 

Druhy vibrátorů

Robertky dělíme podle různých kritérií. Obecně je rozlišujeme podle druhu uspokojení. Jsou jimi:

  • vaginální vibrátory: Jde o nejrozšířenější druh vibrátorů. Prodávají se zpravidla v délce od 12 do 25 cm. Jejich šířka je kolem dvou až pěti centimetrů.
  • klitoriální vibrátory: Jsou zaměřené na dráždění klitorisu. Pro mnohé ženy je to více stimulující než vaginální dráždění. Klitoriální vibrátory jsou zpravidla malé a vyznačují se různými tvary, např. tvar motýlku, rtěnky atd. Jsou nenápadné, takže i když je někdo zahlédne ve vaší kabelce, nebude pravděpodobně vědět, o co jde.
  • anální vibrátory: Jsou zaměřená na dráždění anusu. Od klasického vibrátoru se liší tím, že jsou vespod rozšířené. To je z toho důvodu, aby nevklouzly do análu celé. Jsou vhodné i pro přípravu na anální styk, ale mnohé páry je používají i při vaginálním pohlavním styku pro větší dráždění.
  • vibrátory zaměřené na bod G: Jejich tvar je přizpůsobený tak, aby co nejvíce stimulovaly bod G. Mají zahnutou špičku, které dráždí horní poševní stěnu.
  • multifunkční vibrátory: Je jich celá řada. Většinou stimulují klitoris i vagínu. Jiné typy jsou přizpůsobené tak, aby stimulovaly vagínu i konečník. Ze široké nabídky si určitě vyberete.

 

Materiály vibrátorů

Vibrátory se vyrábějí z celé řady různých materiálů a od toho se odvíjí i jejich cena. Nejlevnější jsou plastové vibrátory, které mají nejčastěji jednoduchý doutníkový tvar. Vyrábějí se v mnohých velikostech a barvách.

Drahé nejsou ani gelové robertky. Jsou velmi rozšířené. Gel je příjemný materiál, který je dostatečně ohebný.

Oblíbené jsou i skleněné dilda. Jsou velmi luxusní, ale tyto přístroje nejsou vibrátory. Nemají totiž vibrační motůrek.

Kovové robertky se rovněž vyrábějí v různých velikostech a tvarech. Jejich povrch je hladký, bez výstupků a dobře klouže.

Z dražších materiálů si jmenujme především silikonové vibrátory. Jsou velmi příjemné na dotek a jsou hypoalergenní. Bude se vám zamlouvat jeho poddajnost i tuhost.

V poslední době stále roste popularita robertků, které imitují lidskou kůži. Jde o Nature skin a Cyber skin. Obě značky jsou patentované. Skutečně velmi připomínají skutečnou kůži. Jsou měkké, ohebné a příjemné na omak.

Vyhovují vám měkké vibrátory? Pak zauvažujte nad latexovým vibrátorem.

 

Další aspekty vibrátorů

Vibrátor si můžete také vybrat z celé řady různých velikostí. Záleží jen na vás, jaký vám bude vyhovovat. Nejmenšími vibrátory jsou klitoriální. Nejvíce vibrátorů sežene kolem velikosti 17 cm, ale pokud chcete většího pomocníčka, nevadí. I těch je na trhu celá řada.

U robertků jsou také různě nastavené vibrace. Některé jen vibrují, u jiných můžete měnit intenzitu vibrací.

Popřemýšlejte také o způsobu nabíjení. Stačí vám vibrátor na výměnné baterie, nebo si připlatíte a koupíte si některý z typů, které mají v sobě zabudovanou nabíjecí jednotku?


Diskuse (21 komentářů)

Romana, (26. 06. 2013 13:44) Reagovat
[quote name="Mini"]Možná místo klasického vibrátoru volte takové ty motýlky a podobné menší pomůcky určené na klitoris. S multifunkčních si myslím, že mezi nejlepší (alespoň co vím já, zas takový expert nejsem) patří De Luxe perličkový vibrátor.[/quote]Na ten jsem se zrovna dneska koukala a hodně mě zaujal. Minimálně natolik, že si ho ze všech těch vibrátorů, co jsem si dneska prohlédla, pamatuji nejvíc.
Daniela, (04. 07. 2013 06:48) Reagovat
Nikdy jsem žádnou erotickou hračku neměla, ani jsem o tom nepřemýšlela až doteď. Teď ve čtyřiceti jsem si pořídila svůj první kvůli tomu, že mám doma hodně málo sexu, takže si aspoň zase užívám.:)
Jarmilka, (06. 08. 2014 09:25) Reagovat
Chtělo by to nějaký nový vibrátor. v poslední době ráda experimentuju s manželem v posteli, ale stejně si to občas ráda dělám sama, takže bych i v tomhle směru chtěla trochu experimentovat, zvlášť když se to může dobře propojit.
Dita, (04. 09. 2014 12:36) Reagovat
Kdysi jsem měla vibrátor, pak jsem si řekla, že zkusím něco lepšího, takže jsem vyzkoušela pár jiných fajn pomůcek, ale pak jsem zase začala koukat na vibrátory a byla jsem překvapená, jak se změnily. Hned jsem si jeden objednala - přístroj, který toho hodně umí. Tak jsem na něj zvědavá, až přijde.
Nikol, (07. 02. 2016 10:56) Reagovat
Také přemýšlím o nějakém novém vibrátoru. Původně jsem chtěla nějaký za nízkou cenu, ale teď když na některé koukám, tak si říkám, jestli by to nebyla škoda. Některé jsou však dost drahé...Tak nevím, co nakonec vybereu.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © eVibrátory.cz
Kontakty